Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3689 Zespół - Kancelaria Themis Kraków

Zespół Kancelarii Themis tworzą eksperci związani z branżą odszkodowawczą od ostatnich 10 lat. Naszym głównym założeniem było skupić wokół siebie, osoby które swoją wiedzą i doświadczeniem wyróżniają się na tle pozostałych osób pracujących w branży odszkodowawczej. Gwarantuje to Państwu maksymalną kwotę wywalczonego odszkodowania oraz wysoce profesjonalne podejście do Państwa jako Klientów naszej Kancelarii.

W wyniku wieloletnich obserwacji rynku odszkodowawczego w Polsce, pozwalamy sobie na stwierdzenie, że mniejsze specjalistyczne kancelarie odszkodowawcze, lepiej zajmują się poszczególnymi sprawami odszkodowawczymi, niż duże korporacje odszkodowawcze. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu, duże firmy mają znaczny udział w rynku, znacznie więcej spraw odszkodowawczych więc mogą niezbyt dokładnie angażować się w każdą sprawę. Nasza kancelaria z uwagi na mniejszą ilość spraw, ma więcej czasu aby szczegółowo i z zaangażowaniem poprowadzić sprawę odszkodowawczą i walczyć o każdą „złotówkę” odszkodowania.