Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3689 O nas - Kancelaria Themis Kraków

Kancelaria Themis sp.z.o.o od samego początku stawia sobie za główny cel przede wszystkim zagwarantowanie osobom poszkodowanym profesjonalnej pomocy prawnej oraz co najważniejsze transparentności w obrocie pieniężnym. Dlatego też gwarantujemy Państwu, że środki z należnego Państwu odszkodowania trafią bezpośrednio na Państwa konto bankowe.

W dobie tak dużej ilości firm odszkodowawczych i ogólnie stosowanej praktyki przelewania odszkodowania na konto firm odszkodowawczych, niejednokrotnie pojawia się problem z terminowym zwrotem uzyskanych pieniędzy. Dążymy do tego, aby uchronić Państwa przed takimi sytuacjami. Jest to niewątpliwie nasz największy atut i wyróżnia nas to z całej branży odszkodowawczej.

Naszą misją jest uczciwe i rzetelne reprezentowanie naszych klientów, gwarantując im profesjonalnych pełnomocników do reprezentacji przed towarzystwami innymi podmiotami odpowiedzialnymi za szkodę.