Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bluepear/domains/themis-kancelaria.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3689 Dokumenty - Kancelaria Themis Kraków

Kancelaria Themis jako jeden z nielicznych podmiotów w branży odszkodowawczej pozwala swoim klientom na wcześniejsze zapoznanie się z umową oraz pełnomocnictwem które podpisuje klient.

Poniżej znajdą Państwo zarówno Umowę jak i Pełnomocnictwo niezbędne do rozpoczęcia współpracy z Kancelarią Themis. Wystarczy przycisnąć interesujący Państwa dokument.

Umowa

Pełnomocnictwo